| IiRrIiNnAa a întrebat:

Stie cineva cum se numeste filmul cu o fata care este parasita de iubitul ei intr-o parcare de supermarket iar fata traieste in acel supermarket pana naste? big grin e dragut filmul si as vrea sa il revad. multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește "Where the Heart Is" și sunt două variante, una din anul 1990, iar cealaltă din 2000. Uite trailerul la cea din 2000 http://www.imdb.com/video/screenplay/vi669122841/
Vizionare plăcută!

| underground05 a răspuns (pentru Diabolique):

Mersi si eu eram interesata d raspuns! pup

| Diabolique a răspuns (pentru underground05):

Nu ai pentru ce, mă bucur că am putut să vă ajut pe toți 3!
O zi faină în continuare!

| underground05 a răspuns (pentru Diabolique):

Mersi.pup

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat