| Codrut826391 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia cand proffesorul se reintalneste cu martin dupa jaful monetariei? Ei cand se intalnesc el pune o melodie si ma stradui sa o gasesclaughing putin ajutor daca stiti cumva prin intamplare

Răspuns Câştigător
| Mirel4412 a răspuns:

Cauta money heist music pe yt si o gasesti, e o piesa populara, o sa o gasesti repede

| Codrut826391 explică (pentru Mirel4412):

Ba frate mersi mult am gasit-o se numea man at work who can it be nowlaughing tpp bro

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Radu mamii

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu ca as vrea sa par eu incult sau nestiutor... desi se mai intampla uneori, mai ales in "filme si seriale", dar zau ca nu imi dau seama despre ce vorbesti.
Ai pueta sa specifici si filmul/piesa/scena sau orice titlu pentru contextul intrebarii tale?

Si proffesorul de ce este scris cu doi "f"? Ala este numele lui sau?

Si indiferent de acest lucru, nu cred ca o sa stie cineva din "intamplare", ci o sa incerce sa o gaseasca la fel ca tine big grin

| Codrut826391 explică (pentru DoarBogdan):

Hey pai din greseala cu 2 de f? si sezonul 3 cand profesorul se intalneste cu palermo aka martin dupa ce berlin a murit sti oricum am gasit melodia se numea man at work who can it be nowlaughing