| ana290_3374 a întrebat:

Cine stie cand apare naruto akippuden? va dau funda.

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Hey,akippuden e doar o stire,se spune ca ar fi doar o continuare de la shippuden dar nu foarte mare, sunt unele poze puse pe internet ca si cum ar fi din akippuden, insa sunt doar poze facute de fanii.Nu exista nici o informatie, nimic, ca va aparea sau nu.

29 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Naruto shippuden nu cred ca va mai fi dat la Tv. Dar poti sa te uiti aici online:

http://www.narutoget.com/

| AllyLove a răspuns:

Nu se stie sigur daca va fi o serie dupa akkipuden, mai intai trebuie sa se temine shippuden iar acesta mai are o multime de episoade asa ca in caz ca va mai fi vreo serie dupa shippuden atunci va mai dura mult timp pana va incepe.

| nexus9710 a răspuns:

O sa apare prin 2014

| 百合子 a răspuns:

Akippuuden este un fanmadewinking:"D.xD.

| Didiana11 a răspuns:

Naruto akippuden va aparea dupa vreo 30 de episoade din naruto chippuden si va fi vorba despre naruto si sakura care vor fi impreuna, naruto se va maturiza serios si nu va mai fi acelasi copil hiperactiv cre era in naruto si naruto shippuden. el se va concentra foarte mult pe creerea noului jutsu katon-rasen la sfarsit naruto va elibera vulpea cu noua cozi si el si sasuke vor muri. in sfarsit naruto va trece de stadiul de genin si va deveni un jonin membru ambu negru impreuna cu sakura. cel mai mare dusman al satului va fi sasuke.

| catalin195 a răspuns (pentru Didiana11):

Pe tine cine te-o minţit în halul ăsta?

| Calin_Darius_Lazuran_1998 a răspuns:

Deja a aparut un minut si 22 de sec din naruto akkipuden primul episod eu sper sa apara cat mai iute

| FunnyGirl_3050 a răspuns:

Posibil intr-adevar zvonurile circula repede in legatura cu noua serie...dar oricum nimic nu este clar, tinand cont de faptul ca in prezent manga naruto este cu mult inainte animeului original si o sa mai dureze ceva timp pana o sa se definitiveze...in finetty se zvoneste ca personajele principale ar fi naruto si sakura acum intrati in anbu dar oricum chestia asta o zic din auzite asa ca sper sa fie si naruto akippudenbig grin

| SecaresValentin a răspuns:

Va aparea akkipuden sunt sigur.

| Asazuky a răspuns:

Akippuden e doar un zvon cum ca ar urma cateva episoade cu naruto hokage, o noua generatie de ninja, noi dusmani bla bla...sincer de acum ar fi de-a dreptul ridicol nu cred sa mai apara vreo serie dupa shippuden nu are rosttinand cont ca dupa lupta finala naruto vs sasuke ori mor amandoi(un final trist dar totodata fain...dar nu prea ar da bine la fani avand in vedere ca naruto e personajul principal), Sasuke in sat nu cred sa se mai intoarca ar fi chiar stupid dupa toate cate a facut sa fim seriosi iar Madara va fi ucis acum pentru totdeauna de Naruto bineinteles:X A si apropo presimt ca Kabuto va fi ucis de Sasuke xDxD

| Naranaruto a răspuns (pentru Asazuky):

Ei bine finalul nu ete cel cate credeti pentru ca dupa cum stiti naruto se antreneaza si reuseste sa controleze 9 cozi si vede mama si tatal si se intalneste cu Itachi(inviat de kabuto care stapaneste tehnica invierii0el cu nagato reusesc sa cape si il gasesc pe naruto unde itachi il intreaba daca sasuke s-a intors in sat naruto ii spune intreaga poveste si cred ca Itachi va reusi sa vb cu Sasuke el reusind sa scape de sub controlul lui kabuto si iii va explica lui sasuke si il va aduce pe drumul bun,...dar desigur un lucru important TOBI NU E MADARA...Madara e inviat de kabuto in razboiul cu cele 5 natiunni unite in care se va lupta inculsiv cu naruto nu stiu ce sa zic de akipuden cred ca se va face si acet lucru pentru ai multumi pe fani si pentru ai atrage de partea lor, probabil in akipuden naruto se va inrola in ambu dupa un timp in care devine jounin dupa o preioada nu extraordinar de lungain ambu naruto trece si devine hokage se va casatori probabil k hinata deoarece daca Itachi reuseste sa il aduca pe Sasuke pe calea cea buna dupa ce acesta duce o lupta cu naruto in care amandoi sunt raniti grav si sunt salvati in cele din urma el se casatoreste cu Sakura ea iubindu-l in continuare iar naruto isi da seama ce simte el pentru hinata si se casatoreste cu eabig grin restul se va afla cand va incepe noua seriebig grin

| Muntean_Andrei_1998 a răspuns (pentru Naranaruto):

Sincer eu nu cred ca Tobi si Madara sunt persoane diferite pentru ca folosesc aceleasi jutsuri, dar oricumc abia astept sa apara Naruto Akkipunden. Ep 257 din Naruto Shippunden apare joi 29 martie 2012.

| ღElyaღLoveKpop a răspuns (pentru Naranaruto):

Dar tu de unde sti ca chiar asta se va intimpla? ai vazut cumva akipuuden?

| ღElyaღLoveKpop a răspuns (pentru Muntean_Andrei_1998):

Amice suntem deja in aprilie happy in total sunt 276 de episoade din NS (naruto shippuden)doar ca nu sunt toate traduse sad

| andrey9811 a răspuns (pentru Asazuky):

Naruto si sasuke nu mor mah!

| Asazuky a răspuns (pentru andrey9811):

Uita-te la data postarii inteligentule, daca imi spui tu mie ca stiai de pe atunci exact ce are sa se intample iti dau un covrig, bai ce repede sariti, ai citit si tu putina manga acum recent si cauti sa faci pe desteptul "mah" ..Lucrurile au luat o intorsatura putin neasteptata, posibil ca Kishimoto ne va lasa pe majoritatea cu buza umflata, nefiind nici un Naruto vs Sasuke laughing dar oricum e mult mai amuzant asa, nici prin vis nu m-as fi gandit atunci ca cei 4 Hokage vor fi inviati

| gygy666 a răspuns:

Tobi nu e Madara e obito defat deghizat sub masca ca dupa ce i-a dat ochiul lui kakasi a fost salvat de madara cazand intr-un tunel de-al lui.

| rosariovampire a răspuns:

Va spun sigur ca va aparea si un naruto akippuden iar naruto nu stiu exact daca va muri desi am 2 vaiante:1.moare si el si sasuke si se zice ca atunci vin parintii lui naruto. 2.naruto nu moare doar ca are o zgarietura destptul de mare pe piet de ci oricum nu moare. Despre sasuke nu stiu ce sa va zic. Nruto si sakura vor deveni personajele principale vor intra in ambu iar naruto va deveni hokage sigur iar naruto se va casatori cu sakura nucu hinata sau sakura cu sasuke sigur va soun sigur!

| AlexCrazzy a răspuns (pentru rosariovampire):

Imposibil ca Naruto sa moara... daca moare Naruto moare toata seria AKIPPUDEN inainte sa se nasca. Personajul principal nu moare NICIODATA ...desi sunt curios daca va fi akippuden si cum va fi big grin

| Foltut_Timi_1994 a răspuns:

Sincer sa fiu mai bine hinata-naruto, sasuke-sakura si apropo este ep 252 insa nu este sub pe romana va dau site-u.http://www.narutoget.com/

| ღElyaღLoveKpop a răspuns (pentru Foltut_Timi_1994):

In total sunt 276 de episoade ca sa stii si tu le gasesti pe situ asta dar numai pana la 258 din pacate sad

| qAleexa a răspuns (pentru ღElyaღLoveKpop):

Nu este adevarat. Sunt mai mult de 276 episoade. Azi, de exemplu, pe acest site : http://www.animekage.com/anime/naruto-shippuden/ a aparut episodul 295. ;). Sunt si in romana iar animekage este un site unde chiar se traduce serios anime`urile.;). Apare cate un episod in fiecare saptamana. Vizionare placuta.

| Khensi17 a răspuns:

Nu stiu sigur dar parearea mea sincerea ar fi sa continue cu noul naruto akipuden. Sper sa continue.Dar sun 306 episode cu tot filere naruto shippuden cu subtitrare ro uite aici:
http://www.animekage.com/ sau
http://a-kage.info/

| Alexandru_Tatar_1998 a răspuns:

:)) din cate stiu eu naruto shipuden se va termina cu moarte lui Tsunade, dar akipuden va aparea acolo, Naruto fiind Hokage iar Sasuke este iar de partea binelui daca nu ma credeti :)))). http://www.fanfiction.net/s/8577828/1/Naruto-Akkipuden dati aici :P

| KeenY a răspuns (pentru Alexandru_Tatar_1998):

Aia e o porcărie.....naruto vă fi hokage din primul ep.și
Neji a murit în război iar pe Hidan la omorât Shikamaru ep 80-90 naruto shippuden

| Boss_YO_1987 a răspuns:

Eu am vazut 2 episoade dinnaruto akippuden!
Cei care spun ca inca nu exista gresesc!

| Boss_YO_1987 a răspuns:

Eu am vazut 2 episoade din naruto akippuden pe un site sunt super

| RoseRosee a răspuns (pentru Boss_YO_1987):

Si daca tot exista site-ul ala ce ar fi sa ni-l dai si noua laughing

| Bubles_Roby_1998 a răspuns:

Sall cand o sa apara Naruto akippuden?big grin