| zuzyzuly a întrebat:

Stie cineva daca a aparut sau daca mai apare vreodata Spectacular Spider-Man? Am vazut petitia si daca nu ma insel sunt decat 80 de semnaturi din 20.000, nu stiu cand s-au apucat de ea, dar daca e din 2009, eu mi-am pierdut speranta ca o sa mai apara.

5 răspunsuri:
| lumy4u a răspuns:

Nu am auzit de spectacular spider man dar ''the amazing spider man'' este acum in cinematografe

| zuzyzuly explică (pentru lumy4u):

L-am vazut!big grin

| lumy4u a răspuns (pentru zuzyzuly):

Si eu, a fost foarte frumos, dar tu la ce film te refereai?

| zuzyzuly explică (pentru lumy4u):

E un serial, l-am gasit pe un site, dublat in romana, in timp ce cautam filmul "The amazing spider man".

| zuzyzuly explică:

Pe mine ma intereseaza sezonul 3.