| Andruuuuuuuuu a întrebat:

Stie cineva daca in afara de twilight Saga Eclipse si New moon a mai aparut vreunul nou?puppy dog eyes
Am cautat si pe net da nu am gasitsad
Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| JaneEyer a răspuns:

Din serie sunt aparute decat primele 3 filme "Twilight","New moon","Eclipse". Urmeaza sa apara filmul "Breaking dawn" in 11.11. 2011(prima parte), iar partea a 2-a nu se stie inca data cand va aparea.Probabil in 2012.Si mie imi plk seria Twilight si abia astept ultimul film, dar mai e muult. Sper ca te-am ajutat:*

4 răspunsuri:
| DeeDee a răspuns:

In noiembrie o sa apara prima parte din Breaking Dawn. A doua parte, la anul in vara.

| k4dd1 a răspuns:

THE TWILIGHT SAGA BREAKING DAWN Release Date November 18, 2011 deci inca nu apare in noiembrie

| Andruuuuuuuuu explică:

Multumesc frumos tututor :*:
Deabi astept sa para; x

| Madalilina a răspuns:

Abia ast sa apara :X