| heiguyspatyishere a întrebat:

Stie cineva daca in NINI se casatoreste Nini cu Thomas?

10 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!
Adorrr acest serial:X
Daaa! Nini se va casatori cu Tomas exact in ultimul episod:128! Atunci el va afla ca ea este Nicolas, se va supara pe ea, apoi ii spune ca mintea lui ii spune sa nu o ierte, dar inima ca nu poate trai fara ea! Si se casatoresc...:X

Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!happy

| LolaKissTheGirl a răspuns:

In ultimul episod se vor casatori.
Dar nu mai e mult pana cand se va intampla.
Daca stam sa aproximam mai sunt in jur de 40 de episoade sau chiar mai putine.
Vizionare placuta!

| ema1ih a răspuns:

Da se casatoresc! Am vazut pe youtube aproape toate episoadele iar in ultimul(128) se casatoreste Nini cu Thomas iar Celina devine invidioasa cand aude dar copiii se bucura!
Poti vedea episodul in SPANIOLA pe ::
http://www.youtube.com/watch?v=NGm5dxWgv2M

| Maariiaa a răspuns:

Buna,
Si eu urmaresc Nini pe Disney Channel. Este foarte interesant, pasional.Imi place tare mult.
Episoadele nu sunt nicaieri date inainte. Ar fii posibil sa se casatoareasca, chiar nu stiu, nu te informez gresit. Astepta sa se termine serialul si vei afla.
Filmele cu episoade ca Nini sunt facute pentru a te tine in suspans si pentru a astepta in fiecare seara la 21:30 sa inceapa. Eu sincer cand ma uit si se intampla ceva rau sau ceva de genu parca ar fi pentru mine, ma sperii, imi pare rau, rad, plang. Este minunat sa urmaresti un film.

Vizionare placuta la Nini!
Numai bine!
Sper ca te-am ajutat!

| MylifeBaby a răspuns:

Da! Se casatoresc! uite finalu love struck cand a ajuns la altar ca sa spuna DA, accept a spus-o cu vocea lui Nico.Tomas a crezut chiar ca si Nicolas este prezent la nunta(el nu stia ca Nini este Nicolas). Atunci vine Victor si o demasca pe Nini punandu-i peruca pe cap. Atunci ea pleaca trista, merge si isi baga mainile in pamant si plange. Vine ambasadorul si ii spune ca nu o poate ierta si ca nu ii vine sa creada ca l-a mintit. Apoi cand ea hotaraste sa pelce definitiv de la ambasada, vine Tomas si ii spune ca mintea lui ii spune ca nu o poate ierta dar inima ii spune ca nu poate sa traiasca fara ea. Si.se saruta si se casatoresc din nou.love struck Te pup :*

| TI a răspuns:

Buna! Pai, avand in vedere cate s-au intamplat pana acum, da!
Se vor casatori in ultimul episod. In ultimul episod, in timpul nuntii este demascat Nicolas. [ Victor o prinde pe Nini schimbandu-se in Nicoo ], si, gelos fiind, in timpul nuntii vine si ii pune peruca pe cap si o demasca! Ea pleaca grabita spre taxi, amasadorul o prinde din urma. Ii zica ca nu o poate ierta pentru ce a facut, iar cand ea intra in taxi, Thomas fuge dupa ea, opreste masina, ii spune ca o place mult... sau ceva de genul. o saruta, se intorc si nunta continua! Bine, se intampla mult mai multe, dar aceasta a fost o scurta parte din serial. Am povestit numai partea in care se casatoresc. happy. Sper ca ti-am fost de folos. happy. Baftaa!batting eyelashes. Vizionare Placutaa! happy. Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| xChampiionOrLooser a răspuns:

Da se vor casatorii si Victor zice la toti ca Nini e Niko

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dragutzo!:d se casatoresc in ultimul ep. eu am vazut pe net e foarte frumos uita-te daca nai rabdare ca mine
funda?

| nicoleta11 a răspuns:

Cine din fete priveste winx?