| loveflorenciabertotti a întrebat:

Va place serialul Nini? Va place sfarsitul (Nini se casatoreste cu Thomas)?

Răspuns Câştigător
| Blondaaa_2156 a răspuns:

Ee un serial foarte tarre love struck, il urmaresc in fiecare ziibatting eyelashes, merita vazut love struck
in schimb, da cred ca se v. or casatori!love struck

6 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Mie sincer nu imi place

| girlloveboy a răspuns:

Da la sf se casatoreste cu el
si e destul de interesanthappy serioalulwinkingdevil

| ErickEmil a răspuns:

De cand asteptam sa se casatoreasca ca e evident ca se plac de la inceput

| LetyArob a răspuns:

Da!love struck. iar sfarsitul era evident pentru. ca este telenovela...si cam asa se termina toate telenovelele... dar cel mai mult imi place fata Celinei la urma!

| soraloola a răspuns:

Nini si Thomas se vor casatori in ultimul episod adica 128, dar in ziua nuntii Victor il da de gol pe Nicholas si Thomas afla. Nini incearca sa plece din ambasada dar Thomas o opreste. XoXo

| NoemiVivien a răspuns:

Am vazut eu un episod in spaniola in care se casatoresc! daca nu stiti unde sa va uitati daca nu va merge tv www.desene-animate-online.net este site-ul! succes