| allyalexia a întrebat:

Stie cineva daca o sa apara sezonu 9 din One Tree Hill? am citit pe un site ca o sa fie si pe altu ca nu...ar fi o ideea sa mai daca un sezon in care sa apara toate personajele, mai ales lucas si petyon, nu?

Răspuns Câştigător
| chibiusa a răspuns:

Din cate am inteles sezonul 9 va aparea asa cum au aparut si celelalte, adica in septembrie.
in sezonul 9, se spune ca vor aparea si lucas si peyton dar si micuta sawyer, si ca actiunea se va petrece undeva peste ani, adica jamie si sawyer vor fi adolescenti, iar copiii lu b. davis vor fi maricei.

funda?