| xxmcdollqrz a întrebat:

Stie cineva daca serialul "The Lying Game" va mai continua? Nu au mai aparut episoade si nu s-au dat multe detalii despre urmatorul sezon...
Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Nu va mai continua, serialul a fost anulat.

| xxmcdollqrz explică (pentru faramatania):

Pacat ca s-a anulat, era unul dintre serialele mele preferate.

| faramatania a răspuns (pentru xxmcdollqrz):

Știu și eu, ce să-ți spun întru consolare, încearcă altul, poate cu mai mulți sorți de izbândă. Revenge, tot ABC Family și dacă n-o fi să fie nici cu acesta, cel puțin începi să te obișnuiești și le consideri mai abstracte, sau cu un final mai puțin semnificativ.Mulțumesc pentru fundă și toate cele bune.