| Park1Suin a întrebat:

Stie cineva daca va aparea serialul Eu si Mia sezonul 2?

20 răspunsuri:
| BlackRaven45 a răspuns:

Si eu m-am intrebat. Cred ca anul viitor va incepe. Cred...

| LadyDy01 a răspuns:

Raspuns oficial:

Mia and Me
(Kids’ fantasy/adventure, Season 1 26x23 min. Season 2 in dvpmt.

Aceasta inseamnna ca sezonul 2 este IN LUCRU ceea ce inseamna ca vom vedea curand si sezonul 2. Dar intai va fi difuzat in SUA si Canada iar la noi cel mai probabil, va ajunge vara viitoare pe Minimax Romania. La cum ii cunosc eu.

| G2225hda a răspuns:

Eu si Mia? SerioslaughingDesenele ala stupid de la minimax? Cati ani ai? 7?

| 0x11111051 a răspuns (pentru G2225hda):

Fix asa intrebare imi pun si eu :\

| Park1Suin explică (pentru G2225hda):

Da bine ma ca sunteti asa maturi!

| G2225hda a răspuns (pentru Park1Suin):

Pai da suntem

| Park1Suin explică (pentru G2225hda):

Ap daca esti asa matur, mars de la intrebare, nu e pentru tine.

| G2225hda a răspuns (pentru Park1Suin):

Nu-s cainele tau fato, si app is fata

| 0x11111051 a răspuns (pentru Park1Suin):

Da eu ma gindem, de unde am auzit eu de multiku ista. Da apoi neam dat seama. Fratimio se uita la dinsu in fiecare zi pe Minimax, mi-a ros deja urechile. Si are doar 6 ani. big grin Iar tu esti de 2 ori mai mare big grin big grin big grin

| Park1Suin explică (pentru 0x11111051):

Pai dca te intereseaza, personajele sunt niste adolescenti de 14 ani.

| 0x11111051 a răspuns (pentru Park1Suin):

O intrebare: Ce inveti bun din multik?

| Park1Suin explică (pentru 0x11111051):

O intrebare:ce inveti tu din rusa?

| 0x11111051 a răspuns (pentru Park1Suin):

Sa comunic cu persoanele din alte tari, mai ales cele sovietice, colaborari in afacere, cooperare, etc. Dar eu ti-am pus primul intrebarea. asa ca raspunde

| BlackRaven45 a răspuns (pentru G2225hda):

Si ce daca ii plac? trebuie neaparat sa aiba 5-6 ani ca sa ii placa?
Neobrazat-o!

| BlackRaven45 a răspuns (pentru Park1Suin):

Deacord cu tine. Personajele sunt mai mature ca voi desteptilor!

| BlackRaven45 a răspuns (pentru Park1Suin):

Mda, la fel de maturi ca un copil de 4 ani, am un var de 4 ani. Pana si el e mai matur ca astia doi!

| G2225hda a răspuns (pentru BlackRaven45):

Ok...voi ramaneti in lumea voastra.Ce sa zic, pana si vart-o de 4 ani e mai matur...

| BlackRaven45 a răspuns (pentru G2225hda):

Mai matur in sensul ca nu isi bate joc de cineva caruia ii place un serial de copii mici (ca voi). Da si lui ii plac desenele cu Eu si Mia

| G2225hda a răspuns (pentru BlackRaven45):

Ok...cred ca da...cu totii avem un desene animat preferatbig grin

| BlackRaven45 a răspuns (pentru G2225hda):

winking

Întrebări recente