| Ariana_Ariana_1995 a întrebat:

Stie cineva in ce episod din ce sezon moare Kai in The Vampire Diaries si cum moare/de cine e omorat?

Răspuns Câştigător
| Andreea0234 a răspuns:

Nu mai stiu in ce sezon ( parca sezonul 6, dar nu sunt sigura). Damon il omoara. ( stii ca i-a facut vraja aia Elenei? Cand voia sa o omoare Kai pe Bonnie a ajuns Damon, s-a prefacut ca nu-i pasa si ca pleaca, dar a venit in
spatele lui Kai si i-a smuls inima) P.S.: daca te intereseaza Kai o sa apara iar in ultimele episoade din sez 8. Sper ca te-am ajutat.

0 răspunsuri:
Întrebări recente