| tomkaulitz a întrebat:

Stie cineva la ce ora s-a mutat serialul "Nini", sau daca se mai da pe Disney Channel?

7 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Nu se mai difuzeaza.Era si tarziu si nu prea avea succes!

| ღღkคrinค19ღღ a răspuns:

Vai, buna, te rog, nu crede ca nu se mai difuzeaza, exista mai multe sugestii dar 100% se difuzeaza, pentru ca:
1. Dupa cum am observat eu s-ar putea sa se dea in fiecare luni, pentru ca am vazut in program ca:
lunea din vacanta se va da(asta nu se stie sigur) si lunea asta s-a dat si nu se stie ca nu s-a afisat daca se da si lunea din saptamana de dupa vacanta, ramane de vazut
2. Unii zic ca se da numai lunea si vinerea dar nu cred
3.Altii zic ca se da peste 2 saptamani pentru ca este din cauza noului film
4.Si unii mai zic, si o poti lua ca pe o gluma, ca Florencia este in vacanta, dar nu are cum deoare ce nu acum se filmeazalaughing
Sper ca te-am ajutat si sa nu fi da dezamagit ca nu se mai difuzeaza nini, vizionare placuta. Pa-pa!

| AddaXD a răspuns:

Pe un funclub Nini zicea ca se va opri timp de o saptamana pentru ca s-a ajuns la jumatatea serialului si s-au gandit sa faca o mica pauza. In program inca mai este Nini. Totusi a trecut de mult timp o saptamana si inca nu au dat din nou. Eu una nu sunt de parere ca nu avea succes, ba din contra! Foarte multi se uitau la Nini...Insa este posibil sa nu se mai difuzeze. Eu una sper ca se va mai da happy

| Gabriela144 a răspuns:

Nu se mai difuzeaza. din pacate pentru ca se difuzza tarziu

| Gaga4u a răspuns:

Buna!

Se difuzeaza... dar saptamana asta a fost doar putin oprit!
Astazi si maine este!

Pa!

| boOboO_4917 a răspuns:

Din nefericire nu se mai difuzeaza sad pentru ca nu avea succes si chipurile il dadea prea tarziu...nici mie nu mi-a venit sa cred ca nu se mai difuzeaza dar asta e :* sper sSa`ti fiu de ajutor:* sSusScesS`; x

| iliescunicoleta a răspuns:

Da se mai da dar e seara nu mai stiu exact la ce orathinking