ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a întrebat:

Stie cineva pe unde pot gasi nominalizarile la Oscar pentru anul asta? Ca prostul ala de Google imi da numai previziuni si presupuneri. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Nominalizările pentru premiile Oscar 2017 vor apărea pe 24 ianuarie, iar pe 26 februarie va avea loc ceremonia de decernare a premiilor.

| ardnaxur1961 explică (pentru faramatania):

Multumesc. Am avut senzatia ca, in anii trecuti, au aparut mai devreme.

| faramatania a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Cu multă plăcere, vă mulțumesc și eu.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Google e foarte destep pentru ca nu iti da nimic. Nu ar avea ce sa iti dea pentru ca nominalizarile nu au fost facute publice inca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nominalizarile n-au fost facute inca
Google e destept

| presus a răspuns:

In 26 februarie.