| Alex7843o1o1iqii83i a întrebat:

Stie cineva un film asemanator cu "cruel intentions". Vreau ceva gen baiat rau si afemeiat se indragosteste pentru prima data dupa ce si-a batut joc de fete mult timp. Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| Inedb a răspuns:

Buna!
Tres metros sobre el cielo si continuarea Tengo ganas de ti
After
Don Jon
A walk to remember
Forever my girl
Spread
My fake fiance
Prom

| Alex7843o1o1iqii83i explică (pentru Inedb):

Am vazut "tres metros sobre el cielo" si m-am uitat putin peste continuarea lui si am ramas confuza. Babi nu mai va fi cu hugo? Nu se vor impaca in sezonul 2?

| Inedb a răspuns (pentru Alex7843o1o1iqii83i):

Daca te referi la cel de al doilea film, la continuare, cei doi nu vor ramane impreuna. Din cate imi amintesc, Hugo ramane cu Gin. Dar dupa parerea mea, finalul celui de al doilea film, lasa loc de interpretari.
Se zvonea ca ar mai urma sa faca si al treilea film, dar pana acum nu a aparut nimic.
Mai existau si zvonuri cum ca babi s-ar casatori cu vecinul lor sau ce era ala, dar ca ar fi ramas insarcinata cu copilul lui Hugo? Sau cum ca se vor reintalni dupa mult timp, amandoi avand insa familia lor. Zvonuri da, dar filmul, nu.
Te sfatuiesc sa urmaresti si Tengo ganas de ti de la inceput pana sfarsit ca e un film ce metita vazut.