| FetitaUnuiBaietel a întrebat:

vreau foarte tare sa privesc un film asemanator cu another cinderella story, va rog.Cum cel mai cool baiat se indragosteste de o tocilara va rog mult!
Funda!

3 răspunsuri:
| ccriss a răspuns:

Http://www.pink-mania.info/filme-cu-adolescenti/ incearca aici cam toate filmele is asa :X >:D

| DracusorImpielitat a răspuns:

L-am vz si eu, fff tare. un film asemanator ar fi angus si sarutul perfect, doar ca fata aia nu era tocilara, si ea se indragosteste de un baiat fff popular. si 2 tipi se indragostesc de ft aia. uitate, e fain.

| iubiricaa a răspuns:

Buna! uita-te A walk to remember! e superb! si e asa cum vrei tu.Cum cel mai cool baiat se indragosteste de o tocilara! funda?