| ManGoLine a întrebat:

Stie cineva un film asemanator cu?
The Perks of Being a Wallflower

Răspuns Câştigător
| Disharmony a răspuns:

"The art of getting by" si "It's Kind of a funny story".

| ManGoLine explică (pentru Disharmony):

Sambele perfecte.Multumesc mult. Daca mai sti vreunul, te rog sa-mi mai zici.Sarbatori fericite! Care sunt filmele tale favorite? Nu conteaza genul!

| Disharmony a răspuns (pentru ManGoLine):

Nu sunt chiar fana filmelor de genul celor pe care ţi le-am zis. Sunt singurele pe care le ştiu.

Filmele mele preferate le-am înşirat pe-aici de multe ori. American Beauty, The Legend of 1900, The Pianist.

5 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Art School Confidential seamana.
Thumbsucker, Running with Scissors, The Dangerous Lives of Altar Boys.
Nu te astepta sa semene 100%. Care ar mai fi surpriza sau placerea?

| OnuOnulică a răspuns:

1.Rubz Sparks
2.Seeking A Friend For The End Of The World
3.Happythankyoumoreplease
4.Definitely, Maybe
5.Crazy, Stupid, Love.

| faramatania a răspuns:

Twelve (sau vezi la recomandări cinemagia, după comentarii)
http://www.cinemagia.ro/filme/the-perks-of-being-a-wallflower-560709/