| Valentynaaly a întrebat:

Stie cineva un film frumos? [nu conteaza genulwinking]
Multumesc anticipat! Funda happy

Răspuns Câştigător
| KhalaessiDM a răspuns:

Keith(cu Jessie McCartney),if only,the messengers, abduction,when a stranger calls,friends with benefits,easy A, bad teacher, the resident,the others, one missed call, fragile, the omen, case 39, cruel intention(1, 2),prom nightlove struck,the uninvited,fast five,P.S i love you,the last sing, the notebook,a walk to remember,insidious,the roommate, ATM, you again, from within, the final.Cam astea sunt pe care le-am vazut eu big grin gasesti de toate laughing. Funda? :*

3 răspunsuri:
| Theaxniz a răspuns:

Cel mai bun film de comedie a castigat globul de aur asta se intampla prin 2011:
Copiii sunt bine-mersi
regia: Lisa Cholodenko

| diiiiiiiana a răspuns:

"The last song" :x
http://www.cinemagia.ro/filme/the-last-song-42587/

sper sa-ti placa. :)

| METALL2000 a răspuns:

Filme de comedie:singur acasa,norbit filme de drama:alba ca zapada si razboinicul vanator(in care joaca actrita kristen stewart din twilight) filme de groaza:destinatia finala, the grudge, mesageri(in care a jucat actrita kristen stewart), casa de ceara, casa de sticla, apel misterios, bloody mary. sper ca ti_am fost de folos vizionare placutakisswinking