| anonim_4396 a întrebat:

Cine a citit manga-ul de la vampire knight eternity sa imi povesteasca si mie despre ce e vorba Ca nu prea stiu engleza... Voturi si funda

Răspuns Câştigător
| perusita a răspuns:

Care parte mai exact? aceea de cand a plecat yuuki cu kaname?
sa-mi spui care parte vrei sa tio povestesc pe un mesaj privat

2 răspunsuri:
| airam a răspuns:

La academia Cross, participa doua tipuri de elevi, scoala de zi si scoala de noapte. La crepuscul, in timp ce scoala de zi merge spre camine, ei se intalnesc cu scoala de noapte, care merge spre scoala. Yuki Cross si Zero Kiryu sunt gardienii scolii, ei ii pazesc secretul si anume faptul ca scoala de noapte e plina de vampiri.