| anonim_4396 a întrebat:

Stiti acele filme cu adolescenti sau copii? Ei bine, in "The Walking Dead", fiul lui Andrew Lincoln (Rick Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes) pare foare tanar cam un copil de 9 ani, dar in realitate el are 14. Adica este o diferenta...
Si in filmul "Disturbia" Shia LaBeouf ( Kale) pare a fi un pastan de 16 ani dar el are 27 de ani parca... nu mai stiu sigur.
Intrebarea este: Cum fac cei de la Hollywood acest efect? Photoshop? Ca daca nu, nu imi dai seama.
Funda!

Răspuns Câştigător
| HaKa93 a răspuns:

Chandler riggs probabil chiar a crescut, deoarece e la vremea adolescentei, cand incepe sa se dezolte. adica e diferenta intre primul si al 4-lea sezon iti dai seama.Acum are 1.63 m. iar shia laBeouf e scund, are 1.76 m

2 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Chandler Riggs-Born: June 27, 1999 in Atlanta, Georgia, USA

Shia LaBeouf-June 11, 1986 in Los Angeles, California, USA

totul tine de machiaj

| anonim_4396 explică (pentru HaKa93):

Atunci cum explici inaltimea lor? In filme sunt mai mici chiar si cu 50 cm.

| HaKa93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chandler riggs probabil chiar a crescut, deoarece e la vremea adolescentei, cand incepe sa se dezolte. adica e diferenta intre primul si al 4-lea sezon iti dai seama.Acum are 1.63 m. iar shia laBeouf e scund, are 1.76 m