| IoanaIonuca a întrebat:

Stiti ceva filme in care doi tineri nu se suporta si ce cearta din orice si incet incet ajung sa se indragosteasca?

7 răspunsuri:
| Bianca38 a răspuns:

The Duff, The First Time

| elisatee21 a răspuns:

In pielea altuia
O iubire de neuitat

| faramatania a răspuns:

Friends With Benefits (2011),No Strings Attached (2011),Trainwreck (2015),The Right Kind Of Wrong (2013)

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sf uri?

| Mayhem666 a răspuns:

"It's a boy girl thing" este exact ce ai cerut, exact asa se intampla in film, cei doi nu se suporta si incet incep sa se indragosteasca. Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A walk to remember 2002
Clueless 1995
10 things I hate about you 1999
Go figure 2005

| IulianaEveline13 a răspuns:

Scuze nu stiu de filme.dar iti pot recomanda un serial coreean...este fff fain...se numeste,, boys over flower,, cei doi sunt super amuzanti se cearta din orice dar cu timpul se transforma intr.o dragoste care nu poate fi uitată...da vrei il poti gasi pe site.ul,, viki,, sper sa te uiti n.au ce pierde