| ANniemim a întrebat:

Stiti cumva drame coreene?(seriale sa fie)

8 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Dream High 1 si 2, Operation Proposal, I am sam, God of study, Delightful Girl Choon Hyang, Jungle Fish 1 si 2, Playful Kiss, The Thorn Birds, Protect the Boss.

| analoveskorea a răspuns:

Incearca God of Study, asta e in genul Jungle Fish, gasesti subtitrarea primelor 9 ep aici http://www.subtitrari-noi.ro/....../index.php

| IAMKENNETH a răspuns:

Da stiu multe. dar intra pe http://koreandrama.org si gasesti cate vrei!

| WhiteStorm a răspuns:

Stiu unul foarte bun se numeste Vanatorii de sclavi e un serial foarte bun.Are 24 de episoade. Urmarestel e un serial foarte bun.Gen drama a luat premiul emmy il Coreea la cea mai buna drama a anului 2011.

Răspuns utilizator avertizat
| EXPRO a răspuns:

Dae Jang Geum (Giuvaierul Palatului)
Hur Jun (Legendele Palatului Dr. Hur Jun)
The Graet Queen Seondeok (Secretele De La Palat; joaca un actor din 49 Days)
Jumong (Legendele Palatului : Printul Jumong)
Dong Yi (Vremuri Apuse/Legendele Palatului Concubina Regelui)
Regatul Vanturilor
Negustotul Lim-Sang OK (Legendele Palatului Negustorul Lim Sang-ok
Legendele Palatului : Cavalerul Ratacitor si Frumoasa Raza de Luna (Return of Iljimae/Intoarcerea lui Iljimae)
Iljimae
Gyebaek (Legendele Palatului Gyebaek)
Emperor of the Sea (Imparatul Marii)
Kim Soo Ro (Legendele palatului : Kim Suro, Regele de Fier)
Yi.San.(Furtuna.la.Palat)
Jejoongwon (2010) Complete
Hwang.Jin.Yi
Painter Of The Wind
Bad.Guy.(Bad.Man)
Star.in.My.Heart
Empress.Chunchu
Boys.Over.Flowers
Swallow the Sun
IRIS
The Duo
49 Days

| ukissme a răspuns:

My girlfriend is a gumiho
heartstrings
flower boy ramyum shop [ merita sa il vezi]
my priencess
playfull kiss
city hunter
dream high
dream high 2
innocent man. [ nu am vazut tot pentru ca nu mai erau de la ep 12 sub in romana dar ori cum super fain]
gradina cu secrete
te iubesc la infinit
baieti de bani gata
ploaie de iubire/ love rain [ yoona ]
parfum de femeie
tentatia ingerului
preferinte personale
mai multe? big grin