| Available a întrebat:

Stiti cumva site-uri de imbracaminte dar sa nu fie ff scumpe? Mie imi place mult stilul Ninei Dobrev si al lui Kristen Stewart dar m-ar interesa rochii scurte, conversi adica tenesi si tricouri/bluze mai inchise la culoare.

3 răspunsuri:
| celmaitare a răspuns:

Hmm. nu stiu site-uri dar iti recomand outlet-ul din militari pentru haine de firma si de calitate dar la preturi ff mici. te pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erau ceva tenesi pe www.tzoalego.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

http://criza.shopmania.biz/ cel mai bun magazin online. tricouri de la 30 pana la 50 lei! COMANDA ACUM!