| anonim_4396 a întrebat:

Stiti filme ceva gen LOL in care fata ascunde un secretsau in care fata are un jurnal?

7 răspunsuri:
| Denysutza27 a răspuns:

Dear John, skyfall, Crazy, Stupid, Love, 13 Going on 30
Friends with Benefits
Dear John
One Day
Easy A
It's a boy girl thing
Keith big grin

| faramatania a răspuns:

The Last Song
Project X
17 Again
Sydney White
Mean Girls
Lovewrecked
Her Best Move

| Latinmoon a răspuns:

The Notebook
Vizionare placuta!

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Spielen wir Liebe
Pretty Litters Liars
Daca nu iti plac uite link la toate filmele cu continutul pe care il vrei:
http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-secrete/

| motherfuckerstyle a răspuns:

Pretty Litters Liars

| kitiketa a răspuns:

Eu zic sa incerci "Gossip Girl", nu e film, e serial dar vorbeste despre viata adoloescentilor e foarte tare.

| KattyKatt a răspuns:

Двойная жизнь Чарли Сан-Клауда, Последняя песня, Письма к Джульетте, Мальчикам это нравится, Лето. Одноклассники. Любовь, Дневник памяти (asta e cel mai super), Поцелуй на удачу, Командный дух, Свидание со звездой, Дрянные девчонки 1, 2, Голубая лагуна, Папе снова 17...nustiu daca sunt de genul filmului LOL, dar stiu ca sunt interesante, incearca))