| Drsss a întrebat:

Stiti in ce perioada incepe sezonul 3 din fabrica de bani?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

La casa de papel sez 3 va apărea în 2019, posibil aprilie-mai.
https://www.imdb.com/title/tt6468322/episodes?season=3

4 răspunsuri:
| danaieladaniela a răspuns:

Nu cred ca mai o sa fie

| AndreiFTW1 a răspuns:

Serialul s-a încheiat pe 23 noiembrie 2017.Nu vor mai fii alte sezoane

| Drsss explică (pentru AndreiFTW1):

Te rog sa te informezi mai bine, daca zici "nu cred" inseamna ca nu stii nimic.netflix a anuntat ca o sa se lanseze un nou sezon anul asta, informeaza te mai bine

| AndreiFTW1 a răspuns (pentru Drsss):

Mi-am exprimat opinia, aprobata de o scurta documentare, posibil gresita, dar in raspunsul meu nu a aparut fraza "Nu cred", cel mai probabil ma incurci cu userul "danaieladaniela"