| alisa05 a întrebat:

Stiti seriale cu procurori sau magistrati? Nu vreau cu avocati si judecatori! rpet doar cu procurori sau magistrati. funda.

Răspuns Câştigător
| adelina19 a răspuns:

Pai, fairly legal mi se pare cel mai bun. e cu mediere. daca vrei cu procurori si magistrati, recomand the dood wife.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Am vazut mai multe episoade din Lege si ordine (Law & order), un serial american despre munca unor procurori, in urma cu cativa ani. Numai bine!

| Sonyaaynos a răspuns:

Ar trebui sa te documentezi inainte!laughing)magistrati=judecatori!

| Keirra a răspuns:

Rookie blue, city hunter, aproape legal, minti criminale, fringe---au legatura cu ceea ce vrei, le-am vazut pe toate si sunt cu adevarat bune