| SherKan19 a întrebat:

Stiti telenovela NINI ...as vrea sa stiu cand afla Tomas Parker. ca Celina a abandonat un copil...si acel copil esti Sisi.( aia mica ). Dau funa

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Eu stiu ca am vazut tot serialul pe youtube. Tomas va afla prin episodul 110 sau o suta si ceva in mod sigur. Stiu ca Nini o sa afle ca o sa-i spuna Celina. Dar Celina nu o sa-i spuna lui Nini ca a abandonat-o ci ca i-a fost furata. Asta se va intampla intr-o noapte in care Nini vrea sa iasa cu Tomas si Vicky cu Sebastian(toti 4). Dar Nini dupa ce afla asta nu mai vrea sa iasa si se desparte de Tomas. El nu stie din ce cauza, deoarece Celina i-a spus lui Nini sa nu-i spuna lui Tomas despre asta. MA rog.Nini o sa vrea sa plece si sa ramana Nicolas. Dar Tomas afla ca Celina a abandonat-o pe Cici mult mai tarziu. O sa afle prin episodul 80 asa ca Cici este copilul Celinei, dar nu ca abandonat-o ci doar ca este copilul ei. Ei o sa se casatoreasca prin episodul 106(Celina si Tomas) deoarece zice ca daca celina este mama lui Cici adevarata si Tomas este tatal adoptiv sa se casatoreasca(normal Tomas inca o iubeste pe Nini). Si el afla asta(ca Celina abandonat-o pe Cici) foarte curand dupa ce s-a casatorit si hotarasc sa se desparta.

Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!happy

8 răspunsuri:
| dragutzyka29 a răspuns:

M-am uitai pe youtube la toata telenovela in spaniola si am vazut ca o sa afle in episodul 97 sau 98 nu stiu sigur care din 2

| April27 a răspuns:

Da, si thomas nu o sa afle

| GoguStrigoi a răspuns:

Habar n-am de NINI

| Andruuu a răspuns:

Despre Nico afla in ultimul episod de la tembelul de Victor chatterbox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, cum a zis si Pinkyflor, intreepisoadele 80 si 115 afla tomas sigur dupa ce se casatoreste cu Celina, iar atunci cand afla Thomas, o da pe Celina afara din ambasada.( deci se despart). ciudat este ca o primeste inapoi ca in episodul 126 cand pleaca Nini ca sa ramana Nico, Thomas vine dupa ea cu cainele ei. Se cearta din nou Nini cu Thomas, si cand el pleaca inapoi spre ambasada, se intorce Nini. (atunci se logodesc! yeeee). a doua zi le spun tuturor ( si celinei ii pica fata!).

apropo se scrie Sicilia. spre ca ti-e de folos.

paaaaa.

dau funda.

| Do_3377 a răspuns:

O sa afle dar nu stiu in ce episod uitate pe youtube ca sigur gasesti pentru ca sunt toate episoadele...

| LonelyGirl15 a răspuns:

Sigur la un moment dat o sa afle da e mai bine sa te uiti la serial ca daca afli se pierde tot farmecul(asa zic eu)

| Terra_1876 a răspuns:

Eu stiu de telenovela, ma uite e chiar frumos, eu zic ca Tomas Parker n-o sa afle despre asta prea curand, cum s-a intamplat si cu Nico Zampano care era de fapt Nini Gomez.Deci inca na aflat de Nico, se poate ca in acelasi fel sa nu afle nici de Sisilia.