| AnnaMaryStar a întrebat:

O intrebare din telenovela NINI de pe Disney Channel.Cand afla Sisi ca Celina e mama ei?

Răspuns Câştigător
| Emily6 a răspuns:

In episodul 89 sau 90...

5 răspunsuri:
| Karashi a răspuns:

Afla in ep ala in care vine nu stiu ce judecator si vede ca in casa ambasadorului e dezastru, iar ultima scapare a ambasadorului era sa se casatoreasca cu celina.Aceasta intervine fara sa se gandeasca si zice judecatorului ca ea si ambasadorul sunt logoditi!
In seara aia Sisi a aflat de la Celina ca se casatoreste cu tatal ei, in timp ce aceasta era bucuroasa sisi alegea o rochie pentru nunta, cred!
Sper ca te-am ajutat, si daca nu sa stii ca in weekend ep se dau in reluare sil poti vedea! ^_^

| Papadopolina a răspuns:

Eu pot sati zic ca nu stiu adica nici nu stiam ca celina e mama lui sisi:O

| alex4532 a răspuns:

Sisi stie ca Celina nu este mama ei pentru ca este adoptata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La sfarsit.

| katalinazzz a răspuns:

In curand cred...saraca Sisi