| smile20000 a întrebat:

Stiti unde pot vedea phineas si ferb in a 2a dimensiune online?

7 răspunsuri:
| Michael54654654 a răspuns:

Desene-animate-online.net/phineas-si-ferb-in-a-doua-dimensiune/filmul-2011-video_6472a4d9d.html
(Pune www. In fata)

| Michael54654654 a răspuns:

Te rog Funda.

| Seby80 a răspuns:

Pe teava. ro

| hotterinsummer a răspuns:

A cum repedel tv, abia a inceput la 10:30! FUNDaaaaaaa!big grin:X

| T13 a răspuns:

Stai linistita nu ai pierdut nimic. Daca ai vazut trailerul ai vazut tot filmul.Are si el vreo 2-3 scene de actiune maxima, 3-4 cantece de mi-o venit sa-mi smulg urechile si...cam atat.