| Uratu140 a întrebat:

Stiti voi cand incep noile sezoane din "cu banii jos"si"vrei sa fi milionar"cand incep si pe ce canalhappy

Răspuns Câştigător
| PisicutzaCenusie a răspuns:

"Vrei sa fi Milionar" incepe pe canalul "kanal D"Iar "Cu banii jos"pe" Antena 1" cu banii jos a inceput joia asta la 20:30

9 răspunsuri:
| Uratu140 explică:

Mersi tuturor

| kx123 a răspuns:

Cu banii jos a inceput! este pe antena 1. Iar vrei sa fi milionar, nu va mai fi.

| passarisMB a răspuns:

Vrei sa fi milionar nu mai incepe.deja virgil a plecat de la kanal d.
iar cu banii jos a inceput joia asta la 20:30. unde te-ai uitat? :-)

| Uratu140 explică (pentru passarisMB):

Nu

| passarisMB a răspuns (pentru Uratu140):

Pentru ce ai apreciat raspunsul lu petrutzuu unul bun? ca ti-a spus ca incepe pe kanal d? tu nu stiai ca acolo a fost? sa vezi ce incepe.cand o sa-ti dai seama ca emisiunea vrei sa fi milionar nu va mai fi contacteaza-ma si spune-mi.se vede ca esti copil.traiesteti copilaria tinere!

| Uratu140 explică (pentru passarisMB):

Eam dat funda lui pentru ca mi-a spus ca a fost deja in joia aceia

| passarisMB a răspuns (pentru Uratu140):

Dar eu ti-am spus inainte de ati spune el, cu vreo 35min.dar nu mai conteaza.numai bine!

| adry2001 a răspuns:

Cred ca cu banii jos a inceput ca am vazut joi la 20:30 iar vrei sa fi milionar nu stiu. Sper ca ti-am fost de ajutor! fundita?

| Soryns a răspuns:

Cu banii jos a inceput pe data de 10 ianarie.
e in fiecare zi pe antena 1