| fiara14 a întrebat:

Stiti vreun film sau serial in genul lui lie to me?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Avand subiectul serialului Lie To Me (care este super tare!), nu mai este niciunul. Totusi, poti incerca urmatoarele seriale: Numb3rs, The Mentalist, Life, Unforgettable, Human Target (recomand), White Collar, Leverage, Perception, In Plain Sight sau Body Of Proof. Vizionare placuta!

3 răspunsuri:
| ellenushka03 a răspuns:

The Mentalist

| caltialaura123 a răspuns:

Nu am auzit de acest serial/film...dar iti pot sugera un serial beton! Pretty little liars >>>http://www.playfs.com/2010/08/micutele-mincinoase.html! IL ADOR! Si pe acest site poti gasi si filme si seriale noi. Vizionare placuta