| GoHyeMi a întrebat:

Stiti vreun nume de anime frumos pe care l-as putea vedea(fara anime cu prosti!)?

Răspuns Câştigător
| Bezea a răspuns:

Fără anime cu "prostii" sau cu "proști" laughing
Dacă am ghicit bine și ai o vârstă sub 16 ani probabil o să îți placă :

Midori no Hibi - Comedy, Drama, Ecchi, Romance.
Otome wa Boku ni Koishiteru - Comedy, Drama, Romance, School.
Yoake Mae yori Ruriiro na - Comedy, Romance, School, Sci-Fi.

3 răspunsuri:
| Artemis94 a răspuns:

Kaichou wa maid sama, Fairy tail, Hakushaku to yousei, Akikan, Dog days, Dragon Crisis, DN Angel. happy

| andutzica a răspuns:

Lovely complex

| Roseonlight a răspuns:

Peach girl,school rumble(nu are prea mult romance,dar are comedie din plin)Ai Yori Aoshi,Ashiteruze baby(e tare dulce)Giban Kaleidoscope(preferatul meu)Itazura na kiss, kimi ni todoke, k-on(fara romance)Ouran high school host club(asta e destul de cunoscut)princess Tutu (e dragutzel)Special A si Yamato Nadeshiko Shichi Henge cred ca mai stiu...dar ma rog... sper ca te ajuta