| Bluu08 a întrebat:

Stiti vreun site unde pot vede Detective Conan in romana...de la episodul 52 in sus... funda

2 răspunsuri:
| NOFBD a răspuns:

Singuru site care se ocupa de detective conan este www.deseneanimeonline.ro acolo se reface seria in acest moment, eu am ocup de ea si am tardus pana acum pana la episodul 20, dar cat de curand ma voi reapuca de serie si voi scoate episoade in fiecare zi, acum sunt foarte ocupat cu multe proiecte in desfasurare si treaba pe la site, dar planuiesc sa ajung cu seria asta la zi, sa tarduc toate cele 731 de episoade aparute pana acum si apoi sa astept sa apara episoade noi, anul asta sper sa reusesc sa fac macar 700 de episoade