| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca nu este chiar vorba despre un film sau un serial insa caut de mult un desen animat (cred ca de pe minimax dar nu sunt sigura) in care era vorba de un tata cu 2-3 copii care traiau intr-o casa in jungla, iar langa ei, intr-un copac, locuiau un fel de maimute galbene cu pete negre cu cozile foarte lungi pe care le foloseau ca pe un arc si cu care se agatau de copaci

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate sa fie vorba despre desenul animat "Marsupilami" care a fost difuzat prin 2004 pe Minimax.

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi dacă...

https://www.imdb.com/......3766468121

... am nimerit!;))