| Negoita_Andrei_1981 a întrebat:

Stiu ca nu prea mai sunt oameni care se uita la serialul pokemon dar am zis ca poate o sa ma ajutati.Intrebarile mele sunt urmatoarele:
1.Cand o sa se lanseze sezonul 21 in Romania adica Pokemon sun and moon ultra adventures?
2.Pe ce canal o sa se difuzeze?
Multumesc, anticipat!

Răspuns Câştigător
| Toma_Dragos_1999 a răspuns:

O sa te ajut cu aceste intrebari

1. In Romania o sa apara decat pe site-uri RoSub, la televizor nu mai exista animeuri de ani buni

2. nu o sa se difuzeze pe canale si cum am zis mai sus, pe site-uri RoSub

| Negoita_Andrei_1981 explică (pentru Toma_Dragos_1999):

Multumesc mult! Am vazut ca mai sunt siteuri unde sunt episoadele dublate! Dar ma intreb daca in Romania o sa apara episoadele?

| Toma_Dragos_1999 a răspuns (pentru Negoita_Andrei_1981):

Din cate ma astept nu dar daca ai la dispozitie Netflix, poti sa il vezi complet