| AnnePlatt a întrebat:

Stiu ca premiera filmului Breaking Down este in 18 noiembrie.
Dar, unde va fi premiera atunci, la noi in Romania sau in USA?
Cand va fi difuzat filmul la cinema in Timisoara?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DulceCandy95 a răspuns:

Buna iubita...:* Data lansare (SUA): 18 Noiembrie 2011
Data lansare (Romania): 18 Noiembrie 2011 scurt si la obiect sper ca te-am ajutat,,,,big grin:*Team Edward Cullen:X

1 răspuns:
| WatchYourBack a răspuns:

Da, la noi, in mod surprinzator, filmul o sa se lanseze pe aceeasi data ca in sua...dar nu-s tiu decat de Bucuresti, nu stiu daca o sa mai fie premiera si in alt oras de la noi.