| oo4099 a întrebat:

Buna!
Pe 18 noiembrie apare prima parte din Breaking down/Zori de zi.
Cand va fi premiera in Romania? Se va difuza si la tv? Sau numai la cinematografe?

Răspuns Câştigător
| Mony a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/......-1-488227/ uite aici linkul:D

Premiera in Romania e pe 18 Noembrie:D si va fi la Cinema in 3D :D
La Tv nu stiutiu daca se va difuza... poate intr-o zis. luna trecuta o fost la TV, Twilight New Moon:D

sper ca te-am ajutat:)

3 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

In Romania s-ar putea sa apara mai tarziu cu vreo saptamana, dar atunci cand va aparea va fi in cinematografe. La televizor nu cred ca o sa-l dea, dar o sa fie pe internet.

| AndreiGabi a răspuns:

In Romania, probabil o sa il gasesti pe 19-20 online, poate si mai tarziu.La tv nu cred.

| curlyDream a răspuns:

Numai in cinematografe si pe internethappy