| YumeHime0 a întrebat:

Stiu ca probabil v-ati sturat deja de "povestile adevarate din spatele desenelor animate", dar chiar sunt curoasa, a vazut vreunul din voi ultimul episod din Casa Foster, cel in care se presupune ca Frankie ar fi autista? Eu nu l-am gasit nicaieri, dar multi pretind ca l-au vazut.

3 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Nu este adevarat, totul este o teorie pornita de la o postare pe internet.Stiu ca in acea postare erau argumente foarte bune, dar nu vom fi niciodata siguri daca teoria este adevarata decat daca producatorii desenului declara asta oficial.
Sunt astfel de teorii pentru o gramada de seriale, Rugrats, Edd Ed si Eddy, chiar si Aladin.
Desigur sunt uimitor de logice si unele chiar te sperie, dar majoritatea timpului sunt doar coincidente.De ex.,multi credeau ca Samurai Jack are loc intr-un Townsville apocaliptic(orasul fetitelor PowePuff) deoarece o gramada din cladiri apar in ambele desene, cand de fapt aceste coincidente sunt doar rezultate ale lenei producatorilor de a crea noi cladiri, panouri publicitare etc.(din moment ce SJ si PPG sunt create de aceleasi persoane)

Dar, poate peste o gramada de timp, producatorii vor da intr-un final dreptate acestor teorii si noi vom fi oripilati complet de lucrurile la care ne uitam in copilarie.laughing)

| JustMe34 a răspuns:

Imi placeau mult desenele alea si acum sunt chiar intrigata de ce ai zis.Eu veci nu am auzit asa ceva..cred ca e o inventie.In plus chiar nu stiam ca ar fi aparut un ultim episod.thinking poate e o inventie.

| MalinaAlexandra22 a răspuns:

Deci totul este adevarat, ultimul episod din Casa Foster a fost anulat pe motivul ca s-ar distruge multe vise ale copiilor, insa originalele au fost pastrate si povestea adevarata se afla pe benzile desenate originale; este adevarat precum si povestea lui Phineas si Pherb si pov lui Ed, Edd si Eddy.