| teo530 a întrebat:

Ştiu că sunt cel puţin 2 filme"The legend of Bloody Mary" dar nici unul nu îmi pare a fi horror. Câte filme există şi e vreunul cu adevărat de groază?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Sunt doar cel din 2006 si cel din 2011, dar sunt slabe, se vede si dupa note (3 si 2).

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Rite (2011)
Requiem (2006)
The Devil Inside (2012)
Hostel (2005)
The Exorcist (1973)
Anneliese: The Exorcist Tapes (2011)
An American Haunting (2005)
Quarantine (2008)
The Exorcism of Emily Rose (2005)
The Unborn (2009)

Fundă? love struck
Apropo filmele pe care ți le-am enumerat sunt inspirate din viața reală;-)

| teo530 explică (pentru anonim_4396):

Doar 3 filme nu le-am văzut din lasta ta şi nu sunt fan exorcistul, asta e nu mai nimerit. Eu am vrut doar bloody mary dar mersi şi de listă, mă voi uita şi la cele 3 filme.

| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns:

Sunt 2 filme dar sunt foarte prost facute. Teoretic sunt de groaza dar sigur au esuat.