| 拉维尼亚 a întrebat:

Sunt programe care subtitreaza in romana filme?

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Nu exista program de sine statator care sa faca asa ceva, dar exista BSPlayer, care pentru orice film caruia ii dai play, el are o baza de date acoperita de niste site-uri de subtitrari, unde cauta subtitrarea filmului respectiv automat, si tu numai o bifezi si ii dai download.

E foarte practic. Eu il folosesc si sunt foarte multumit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru miTzuliK93):

Pe ce dau sa gasesc subtitrarea si apoi sa o downlaodez. Unde se dowonloadeaza? O pot adauga la film daca filmul se afla in folderul,, dowloads,,? Am o groaza de filme in pc si as vrea sa descrc subtitrarile.Folosesc si eu BS player dar cand ruleaza filmul spune,, se cauta subtitrari, nu s-au gasit subtitrari,,. trebuie sa dau click ceva pe acolo la BS?

| miTzuliK93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Click dreapta pe imaginea de redare -> Subtitrarea... -> Cauta subtitrari online -> Toate.

3 răspunsuri:
| cosmii10 a răspuns:

Nu, dar sunt unele filme care au un folder cu subtritare.