| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti fani anime? Daca da, la ce anime-uri va plac?

Răspuns Câştigător
| DancigWithTheDevil a răspuns:

Da unt o mare fana anime si prefer animeurile comedie romance ca kaichou wa maid sama sau lovely complex normal sunt fan naruto si bleach si ador si cele cu vampiri ca vampire knight si rosario+vampire si sa nu uit de dance in the vampire unde si trinity blood a si imi place si blood+, blood-c si elfen lied si mult mult mai multe

4 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Da, sunt fan anime. Cele la care m-am uitat si vreau sa ma uit sunt:
1. "Naruto"
2. "Bleach"
3. "Vampire Knight"
4. "Lovely Complex"
5. "Fruits Basket"
6. "Special A"
7. "Kilari"
8. "Nana"
9. "InuYasha"
10. "Romeo X Juliet"
11. "Shakugan No Shana"
12. "Fullmetal Alchemist"
13. "Clannad"
14. "One Piece"
15. "Honey&Clover
16. "Death Note"
17. "Chobits"
18. "Paradise Kiss"
19. "07- Ghost"
20. "Claymore"

| Bezea a răspuns:

Cred că sunt un fan anime/manga. Prefer anime de genul One Piece, Fate stay night, Nodame Cantabile, Steins; Gate, Code Geass, Phantom Requiem.

| Artemis94 a răspuns:

Fairy tail, naruto, kaichou wa maid sama,DN Angel,Tokyo Mew Mew,Inuyasha,Angel Beats,Hakushaku to Yousei,Chobits,Akikan,Fruits Basket, Dragon Crisis, Dog Days.

| AIexandra a răspuns:

Da...naruto,bleach, rosario vampire, high school of the dead, ao no exorcist, death note, elfen lied, ghost story, hell girl, ouran high school host club, vampire knight, black rock shooter, clannad, full metal alchemist, full metal panic