| anonim_4396 a întrebat:

Salut oameni buni.Eu sunt un fan anime si am urmarit cred ca peste 100 de anime-uri si chiar nu mai gasesc un anime care sa-mi placa asa ca va cer ajutorul. Deci, daca sunteti fani anime va rog sa imi dati niste anime-uri care va plac voua, nu conteaza genul sau anul in care e facut, doar sa fie acolo. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Fumiko a răspuns:

Buna si mie imi plac foarte mult anime-urile ti-as recomanda:Naruto,Naruto Shippuden, Hotarubi no Mori e, CHildren Wolf, Koichou wa ncid-sama, Kamisama hajinemashita 1 si 2, Vampire knight,Lovely comlex,Shine or go crazi, Secret garden, Secret love si Diabolik lovers (imaginea de la profil e de la anime-ul asta)... sper sa-ti placa, nici eu nu am apucat sa ma uit la toate, le-am primit de la o colega.