| tessa01 a întrebat:

Heeei:* cei care sunteti fani k-pop ce piese va plac cel mai mult?

3 răspunsuri:
| Maryuk해바라기 a răspuns:

Toate piesele K-pop imi plac
imi place chiar si muzica traditionala
In special piesele celor de la BigBang.JYJ
Si acum iar imi este dor de vechia formatie DBSK sigh

Iubesc si respect tot ceea ce este legat de Korea!

| tessa01 explică:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch aceasta e preferata mea:)

| Haru04 a răspuns:

Fana K-pop!love struck Pai trupa mea preferata si care o ador este BIGBANG si imi place fiecare melodie in mod deosebit, nu pot sa`mi aleg preferata! Si imi plac si single-urile celor din trupa! Deci, in concluzie, iubesc tot ce tine de BIGBANG! laughing And.I love Korea!big hug