| casulschi a întrebat:

SUnteti fani Pariu Cu Viata? Ce personaj va place mai mult si de ce? dau funda la cel mai frumos raspuns

Răspuns Câştigător
| AndyCola a răspuns:

Cel mai mult imi place de Ancuta (Cristina Ciobanasu)pentru ca are o voce superba si e ff draguta!

3 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

Personajul meu preferat feminin este Alina(Ioana). Are o voce minunata si in plus este foarte draguta, pe langa faptul ca joaca ca o adevarata profesionista. Din randul baietilor il prefer pe Cristi. Are cea mai draguta fata dintre toti baietii.

| Byencutza_Byanca_1997 a răspuns:

Sunt o mare fana a filmului Pcv, iar personajul care imi place cel mai mult e Cristi

| leuta2002 a răspuns:

mie imi place cel mai mult de Cristi