| Aliiiiii a întrebat:

SUPER EXTRA URGENT! nu stiu de unde sa'mi dowloandez imvu toolbar! Imi ziceti si mie? si va roog mai stiti metode sa iau bani pe imvu! Plz!

2 răspunsuri:
| LemonCandy a răspuns:

Http://www.imvu.com/toolbar/
De aici
Funda?;;)
[plss]

| HOspeeOH a răspuns:

Ca sa faci banii e fte simplu merge si prin chaturi. Intrii pe earn.credits apoi refer a friend- invite by email-si itii apare ceva de completat la prima pui un email ( atentie : nu la nimereala! )la a 2-a un nume la nimereala si la a 3-a acelasii email ca sus si dai continu. Pasul urmator este simplu dar trebuie sa fi atent/a- intrii pe emailul pus in casute si itii apare ceva: new look? ( ceva in gen ) si dai pe alaa-apoi apare ceva cu yes or no-dai pe yes si iti apare un site asteptzii sa se incarce si il inchizii-apoi dai iar yes-faci un cont-si il dai cuiva sa intre pe ell si sa iti dea 5 sau 6 chaturi pentru 1500 cr : ) Fundaa?