| TDGMeebu a întrebat:

URGENT! Cum pot face bani pe imvu? mi-am instalat imvu toolbar, dar atceva stiti? happy

1 răspuns:
| lolitza a răspuns:

Imi dai funda. iti sp deci intrii la frre credits refer people dai pe by emailinvetezi un num si scrii intodeauna dup' el yopmail exemplu :cutarescu@yopmail.com apoi dai continue intri pe net pe yopmail scrii numele (cum ai scris in imvu la adresa doar numele fara @.) asa scrii num la chechbook apoi iti apari doua casute dai pe cea cu yes de 3 ori apoi faci un cont vezi ca num sa fie ceai scris la chechbook asa scriji ceti cere apoi pe imvu rogi o romanca sati intre pe contul ala si sa-ti dea chat(roaga una mai smechera ca noabele nutjiu) as siti vin 1. 500 credie pentru ati explica un hack adauga-ma la friend pe imvu lolitza00 laughing)