| TommyLynn a întrebat:

Test de memoriewinking
Vă amintiți seara de paște de acum 1-2 ani? Atunci se difuza un film cu un îngheţ groaznic... mi-a plăcut foarte tare dar nu-mi amintesc numele şi aş vrea să i-l știu... îmi amintesc doar câteva detalii care v-ar putea ajuta:
- Țin minte că era un îngeț groaznic (nu afară big grin, în film...)
- Erau 3? oameni care mergeau în căutarea unei biblioteci
- Într-un oraș a venit o apă mare și a surprins-o pe o doamnă? ce ieșea dintr-un taxi și se îndrepta spre un hotel?
- S-a dat un telefon de sub apă? de către o fată?
- Un om a căzut prin gheață și a trebuit să taie prima dată sania din spatele său? o_O
- Niște studenți erau într-o bibliotecă și se adăposteau de îngheț arzând cărți... dar în final înghețul a ajuns în camera unde erau ei
- Un om a ajuns la acea bibliotecă și a găsit-o îngropată în zăpadă
- Un om avea haina galbenă? big grin

Atât îmi amintesc
Mulţumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Raspuns definitiv-The Day After Tomorrow(2004), vezi trailer http://www.youtube.com /watch? v=SnvqsWVluCE

3 răspunsuri:
| MuttleY a răspuns:

The day after tomorrow?