| Alxblx a întrebat:

Thanos vs Wolverine? Dezbatere cine ar câștiga?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Buna intrebare.

Desi imi place mai mult Wolverine, chiar foarte mult, tind sa cred ca Thanos ar castiga. Si pe Thanos, ca un caracter, il admir pentru ce a vrut sa faca si la ce s-a gandit ca ar fi mai bine pentru lume, desi... putin cam deplasata ideea. Dar totusi big grin

Revenind, Thanos probabil. Sunt foarte multe teorii si discutii despre asta pe internet, despre cum Wolverine ar putea sa il bata pe Thanos, si ar putea, in anumite circumstante.
W. are ceva putere + adamantium. Dar Thanos i-a batut pe cei mai puternici din Avengers (cei 3 din a doua parte a filmului), fara pietre. Si parea ca poate sa o mai tina asa... zile bune.

Dar raportat la comicuri, in care W se regenereaza chiar si zdrobit si alte lucruri, ar fi mai greu de zis.

Numai bine! ^_^

| Alxblx explică (pentru DoarBogdan):

Thanos a recunoscut ca Wolverine ar putea sa-l ucidă.

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Thanos cu sau fara gauntlet, pentru ca conteazalaughing

| siriusblack98 a răspuns:

Thanos, no doubt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superman.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Thanos îi da de ii sar capacele

| Dragosdoar a răspuns:

Il rupe Thanos. Hai ca n-o muri wolverine, dar il usuca Thanos de nu se mai ridica de jos

| h379m3973423 a răspuns:

Salut,
Thanos cu sau fără pietre dacă ne luăm după filme.