| IoanaSanziana a întrebat:

The vampires diares sau the secret circle?

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

The Vampire Diaries. E mai "horror" decât celălalt.

12 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

The secret circle

| Dany19 a răspuns:

Daca iti plac vampirii poti sa te uiti la The vampire diares, insa eu ti-as recomanda The secret circle (acela imi place mie mai mult). Este vorba despre Cassie, o fata care vine sa locuiasca cu bunica sa dupa ce mama ei a murit si ajunge sa se indragosteasca de un baiat, Adam.

| QuadruplePersonality a răspuns:

@lolirot, @Nice_1657, @breathing, @SilviutzaSckumpika: Bine că vă place TVD big grin, dar nici măcar nu ştiţi cum se scrie corect laughing

| krysstal a răspuns:

Nici una

| JnY a răspuns:

The secret circle :X

| an0nim025 a răspuns:

The Vampire Diares!*

| zahre a răspuns:

The Vampire Diares

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua sunt foarte misto, acum depinde de gusturile fiecaruia. Eu una prefer mai mult The Secret Circle, mai ales cartile

| Sufletzeliubit a răspuns:

The vampires diares cel mai tare:*

| Lolirot a răspuns:

The vampires diares

| andras14 a răspuns:

Amandoua

| Breathing a răspuns:

The vampires diares!laughing