| MyWorld256 a întrebat:

Știți cumva când apare filmul Wrong Turn 7? Va rog vreau informați. Day funda.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Si tu esti fan Wrong turn nu? laughing. Si mie mi-a placut foarte mult seria, m-am uitat de mai multe ori la fiecare film. Pe internet nu prea sunt informatii despre Wrong turn 7. Pe cinemagia scrie ca va aparea in 2015, dar nu cred. Filmul va aparea in 2016, daca va mai aparea. Deci mai avem de asteptat.

2 răspunsuri:
| AdiMihai25 a răspuns:

*Abia astept sa se lanseze, am vazut toate partile mai ales prima parte de cand s-a lansat am cumparat CD big grin laughing

| MyWorld256 explică:

Off... Aia e așteptăm. happy