| anonim_4396 a întrebat:

Știți serialul acela de pe Nickelodeon, iCarly…că sunt sigură că nu sunt singura care are Dolce și se uită la iCarly și doar trebuie sa fi-e pe aici o/un băiat/fată care să aibă 10 ani…intrebarea mea este:
S-a spus că iCarly a făcut ultimul episod…dar cineva a zis că ei i-au doar o pauză…e adevărat?

3 răspunsuri:
| VTR a răspuns:

Nu. adica eu pan` acum am vazut doar episoade noi. si nu am 10 ani laughing

| VTR a răspuns:

Nu. adica eu pan` acum am vazut numai episoade noi. si nu am 10 ani laughing

| anonim_4396 explică (pentru VTR):

Păi ei sunt din 2007 și îi urmăresc din 2011!